Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem przedstawionym na stronie hipoteczne-kredyty.pl. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kredyty

Kredyty hipoteczne:

Wybór właściwego kredytu hipotecznego to nie lada sztuka. Z pozoru podobne oferty mogą różnić się nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Niska miesięczna rata wcale nie oznacza, że kredyt jest tani. Niskie oprocentowanie może kusić, ale jeśli prowizja banku jest wysoka, w efekcie spłacisz więcej niż Ci się wydawało. Bieżące korzyści nie powinny przesłonić końcowego wyniku. Z tego powodu warto zaufać doświadczonym ekspertom – wiemy, co kryje się pod  różnymi parametrami i jak unikać pomyłek. W czasie, gdy my będziemy analizować najlepsze oferty kredytów hipotecznych pod kątem Twoich potrzeb, Ty możesz zająć się projektowaniem wymarzonych wnętrz i szukaniem mebli, sprzętu AGD oraz planowaniem przeprowadzki.

Na co możemy przeznaczyć kredyt hipoteczny:

 • zakup mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego,

 • zakup lub budowa domu,

 • remont lub adaptacja nieruchomości,

 • wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego,

 • przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności,

 • wykończenie, remont lub modernizację wybudowanego mieszkania lub domu,

 • zakup działki

 • spłatę kredytu hipotecznego zaciągniętego na jeden z powyższych celów- dzięki temu może obniżyć swoją miesięczną ratę

Jak wygląda współpraca z nami?

SPOTKANIE Z EKSPERTEM FINANSOWYM

W pierwszej kolejności zbadamy Twoją zdolność kredytową oraz poznamy Twoje potrzeby

ANALIZA

Nasz Ekspert przeanalizuję dla Ciebie oferty ze wszystkich dostępnych banków pod kątem Twoich indywidualnych wymagań

PRZEDSTAWIENIE OFERT

Nasz Ekspert zapozna Cię ze wszystkimi aspektami- to czas na Twoje pytania oraz Naszą pomoc w skompletowaniu dokumentów wymaganych do złożenia wniosku o kredyt

WYBÓR NAJLEPSZEJ OFERTY

Ekspert pomoże wybrać Ci banki, do których złożymy wnioski kredytowe. Ty wybierzesz ofertę i Bank, który spełni Twoje oczekiwania.

PODPISANIE UMOWY

Ekspert sprawdzi przygotowaną przez bank umowę kredytową i będzie towarzyszył Ci w Banku, gdy będziesz ją podpisywał.

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna to świetny produkt dla osób, które posiadają nieruchomość. Jeśli i Ty do nich należysz, a potrzebujesz większej kwoty, ta pożyczka będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. 

Ten rodzaj kredytu pozwala na uzyskanie dużych sum, nawet do 80% wartości danego mieszkania lub domu. Ogromnym plusem pożyczki hipotecznej jest niskie oprocentowanie, dużo korzystniejsze niż w przypadku kredytu gotówkowego. Dzięki pomocy ekspertów z Naszej firmy bez problemu załatwisz wszystkie formalności. Pomożemy Ci, w wyborze oferty oraz skompletowaniu wymaganych dokumentów oraz zapoznamy ze szczegółami umowy kredytowej.

Pożyczka hipoteczna – dlaczego warto z niej skorzystać?

 • pożyczka jest pod zastaw nieruchomości,

 • korzystne oprocentowanie,

 • pożyczka może być aż do 80% wartości nieruchomości,

 • czas spłaty sięga nawet 30 lat,

 • idealny sposób na sfinansowanie inwestycji, wymagających dużych kwot.

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy to sposób na zrealizowanie wielu planów. Jeśli potrzebujesz gotówki na remont mieszkania, masz nagłe nieprzewidziane wydatki lub po prostu brakuje ci pieniędzy na realizację planów – kredyt gotówkowy jest dobrym rozwiązaniem. 

Z jego pomocą możesz sfinansować remont mieszkania, kupno samochodu albo wakacje marzeń. Sukcesem jednak jest wybór takiego kredytu, który będzie najtańszy. Na szczęście nasi eksperci przyjdą Ci z pomocą – więc zamiast rozszyfrowywać regulaminy umów i porównywać oferty, będziesz mógł zająć się planowaniem wydatków. 

Kredyty gotówkowe – co warto wiedzieć:

 • dopasujemy do Ciebie wszystkie parametry: wysokość raty, czas spłaty, możliwość wakacji kredytowych,

 • sam decydujesz, na jaki cel przeznaczysz pieniądze

 • poinformujemy Cię o wszystkich zaletach i wadach każdej oferty, więc nie musisz się bać ukrytych opłat i dodatkowych kosztów,

 • pomożemy w negocjacjach z bankiem,

 • przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności, od wyboru produktu po podpisanie umowy.

Kredyty konsolidacyjne

Jeśli Twoje obciążenia sprawiają, że trudno Ci spiąć miesięczny budżet – kredyt konsolidacyjny to fantastyczne rozwiązanie. 

Połączenie zobowiązań w jeden kredyt daje możliwość obniżenia miesięcznych rat. Nie spłacaj osobno kredytu gotówkowego, debetu na karcie kredytowej, limitów na koncie – wybierając kredyt konsolidacyjny uporządkujesz swoje finanse i zamiast pamiętać o kilku ratach, zostanie Ci tylko jedna. Kredyt konsolidacyjny możesz zaciągnąć na pożyczki w różnych instytucjach. Nie przepłacaj – spłać swoje zobowiązania w najbardziej korzystny dla siebie sposób. Kredyt konsolidacyjny to także najlepszy sposób ochrony przed spiralą długów, w którą łatwiej wpaść posiadając wiele różnych zobowiązań finansowych. Wystarczy utrata pracy, mniejsze dochody albo przeszacowanie swoich możliwości finansowych. Jeśli obawiasz się, że zaciągnięte pożyczki i kredyty mogą Cię przerosnąć – kredyt konsolidacyjny jest dla Ciebie. Nasz ekspert jest w stanie zaproponować Ci najlepsze warunki, składając Twój wniosek nawet do kilku banków. Wybierzesz ofertę spełniającą Twoje oczekiwania i możliwości. 

Kredyty firmowe

Kredyty dla firm to dobry sposób na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej. Każdy przedsiębiorca wie, jaką zmorą są opóźnienia w płatnościach, blokujące możliwość opłacenia zobowiązań w terminach. 

Kredyty firmowe służą zapobieganiu takim sytuacjom i pozwalają zachować płynność działania. Nie skazuj swojego przedsiębiorstwa na taką sytuację – skorzystaj z pożyczki dla firm, by czerpać jeszcze więcej korzyści z własnego biznesu. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, który bank zaoferuje najlepszą ofertę oraz pomogą w negocjacji warunków umowy. Wskażą również rozwiązania, które pomogą obniżyć marżę kredytu albo oprocentowanie. Przeprowadzą Cię także przez proces kompletowania dokumentów i podpowiedzą, które instytucje mają uproszczone procedury i najszybciej podejmują decyzje o przyznaniu pożyczki. 

Kredyt na bieżącą działalność – co możesz zyskać?

 • decyzja nawet w kilka godzin,

 • duże kwoty na dowolny cel,

 • pomoc w negocjacji warunków umowy z bankiem,

 • wskazanie rozwiązań, jak dodatkowego ubezpieczenia, które pozwoli obniżyć marżę albo oprocentowanie,

 • jasne warunki kredytowania,

 • okres spłaty dostosowany do możliwości Twojego przedsiębiorstwa, również z możliwością karencji spłaty.