Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem przedstawionym na stronie hipoteczne-kredyty.pl. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ubezpieczenia

Komunikacyjne

Ubezpieczenie samochodu jest jednym z najbardziej powszechnych ubezpieczeń. Podstawowe ubezpieczenie OC czyli obowiązkowe ubezpieczenie pojazdów mechanicznych jest ubezpieczeniem narzuconym przez ustawodawcę i jest wymagane przy poruszaniu się samochodem po polskich drogach. Oprócz OC wyróżniamy również szereg dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych.

OC - odpowiedzialność cywilna

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pojazdów mechanicznych jest obowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym. Na mocy ustawy z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, każdy kto posiada pojazd podlegający rejestracji musi wykupić obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdu. Ubezpieczenie OC jest identyczne w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym - jest to regulowane wspomnianą ustawą. Konkurencyjność firm w tym zakresie polega jednak na zakresie oferowanych zniżek i pakietów usług dodatkowych, które różnią się w zależności od danego towarzystwa. Dlatego po zakup ubezpieczenia OC warto udać się do firmy, która umożliwi dostęp do oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych.

AC - dobrowolne ubezpieczenie autocasco

Autocasco należy do grupy ubezpieczeń komunikacyjnych dobrowolnych. Oznacza, że zawarcie umowy zależy tylko od właściciela pojazdu.

Polisa autocasco ma na celu wypłatę odszkodowania w następujących przypadkach:

 • gdy sam ponosisz winę za uszkodzenie samochodu,

 • gdy sprawca uszkodzeń nie jest znany,

 • uszkodzenia są skutkiem zderzenia ze zwierzętami,

 • za skutki żywiołów (np. powodzi, wybuchu, pożaru),

 • za kradzież pojazdu.

Ubezpieczenie NNW komunikacyjne

Kupując obowiązkowe ubezpieczenie OC komunikacyjne, każde towarzystwo ubezpieczeń za niewielki dodatkowy koszt daje Ci możliwość dokupienia umowy dodatkowej ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków. Jest to opcja, z której warto skorzystać.

Assistance Komunikacyjny

Ubezpieczenie assistance zapewnia ochronę kierowcy i pasażerom w czasie podróży, w zakresie pomocy technicznej i medycznej. Pomoc ta jest udzielana w związku z wypadkiem drogowym, awarią samochodu, jego utratą lub chorobą kierowcy albo pasażera.

Majątkowe

Ubezpieczenie domu lub mieszkania

"Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej"

Dla każdego z nas dom lub mieszkanie stanowi ostoję spokoju i bezpieczeństwa, do której wracamy po strudzonym dniu. Czy jednak wystarczająco uważnie dbamy o to, co dla nas tak ważne?

Proponujemy Państwu produkty, które pozwolą zabezpieczyć dom bądź mieszkanie, będące niejednokrotnie dorobkiem całego życia. Warto zastanowić się nad rozwiązaniem wymagającym niewielkich środków finansowych, a oferującym szeroką ochronę i pewność w sytuacjach, których każdy z nas chciałby uniknąć!

W ramach ubezpieczenia mieszkania / domu  oferujemy:

 • ubezpieczenie od pożaru i innych zdarzeń losowych

 • ubezpieczenie elementów stałych i ruchomych majątku

 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym

 • ubezpieczenie budynku gospodarczego, garażu itp.

 • ubezpieczenie od kradzieży, włamania

 • ubezpieczenie od dewastacji

 • i wiele innych, indywidualnie dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

OC w życiu prywatnym

OC w życiu prywatnym daje Ci pełną ochronę, w sytuacjach gdy w związku z czynnościami w życiu prywatnym (jazda na rowerze, uprawianie sportu) lub posiadaniem mienia ( zalanie sąsiada), wystąpiła szkoda u osób trzecich.  Korzystasz wówczas z polisy OC do uregulowania wszelkich roszczeń pokrzywdzonych.

Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb w życiu człowieka. Jej zachwianie może wynikać jednak nie tylko z poczucia zagrożenia wobec własnej osoby, ale również w stosunku do otaczających nas ludzi. Nieumyślna krzywda wyrządzona postronnej osobie może być jednak zrekompensowana dzięki wypłacie odszkodowania z OC sprawcy. Polisa staje się wówczas bezpośrednim zastosowaniem poczucia odpowiedzialności, dzięki któremu skutki wypadku mogą zostać ograniczone dzięki środkom finansowym wypłaconym na podstawie umowy.

Dla firm

Ryzyko? Nieodłączna część biznesu. Jednak granica między podejmowaniem trudnych decyzji a ryzykanctwem jest wyraźna. Doświadczeni przedsiębiorcy wiedzą, że dobre ubezpieczenie to podstawa prowadzenia firmy. Wybierz korzystną polisę i skup się na tym, co robisz najlepiej. Nasi doradcy ubezpieczeniowi pomogą Ci dopasować idealną polisę.